אספקת שירותי אחסנה עבור כלל הלקוחות העסקיים

".  אספקת שירותי אחסנה עבור כלל הלקוחות העסקיים: לקוחות רבים אשר פונים אל חברת הובלות מצפים כי החברה תספק עבורם גם שירותים מתקדמים ומגוונים אחרים כולל שירותי אחסנה. כך למשל, רמי בן 35 מאזור תל אביב היה זקוק לשירותי אחסנה של חומר ארכיוני רב מאוד אשר הצטבר אצלו במשרד ולכן היה זקוק לשירותי אחסנה ברמה הגבוהה ביותר ופנה אל החברה האיכותית והמהימנה ביותר שלנו.

הוא היה זקוק גם לשירותי אחסנה של חומרים ארכיונים וגם לשירותי אחסנה של ציוד משרדי כולל פקסים ומכונות צילום וזאת למשך מספר חודשים ולפיכך החליט לפנות לחברה המקצועית ביותר שלנו.

הובלות דירה בהרצליה

אנו כמובן עובדים כבר למעלה מעשור ומספקים גם שירותי הובלה וגם שירותי אריזה ואחסנה ברמה הגבוהה ביותר אשר רק הינה אפשרית.

רמי כתב לנו מספר מילות תודה: "אני ממש מודה לכם המון.

אתם בהחלט עשיתם עבודה מצוינת וסיפקתם עבורי שירותי אחסנה מעולים וגם כאשר בחנתי את כלל המחסנים ראיתי כי הם מאוד נקיים ומטופחים ביותר וגם מאוד מרווחים.

אני גם שמתי לב כי המחסן אשר ביקרתי בו באזור תל אביב היה מאובטח בצורה נהדרת ומגודר כולו- זה בהחלט עשה עליי רושם חיובי ביותר.

נשר הובלות

יתר על כך, אני גם שמתי לב כי החברה שלכם מספקת אחריות מלאה עבור כלל השירותים אשר היא מספקת ואתם הענקתם לי אחריות מלאה אשר הייתה מעוגנת בכתב בתוך חוזה כתוב וחתום ואחריות זו הייתה למשך כל תקופת האחסנה וגם עבור ההובלה עד המחסן עצמו וגם אחריות וביטוח אשר מכסה נזקים גם במהלך הובלה עד מקום היעד ועד המשרד שלי בעצם בתום תקופת האחסנה.

אני גם שמחתי לראות כי הנציג שלכם לא העניק לי הצעת מחיר מבלי שהוא בחן לעומק את כלל הציוד אשר אני רוצה לאחסן ורק אז הוא סיפק לי הצעת מחיר בכתב.

אתם ממש מקצועיים ביותר וראיתי שאפשר לסמוך עליכם גם בעיניים עצומות. אני מתכוון להמליץ עליכם בחום ובמידה ואני אזדקק גם בעתיד לשירותי הובלה או/ו אחסנה או שירותי אריזה או שירותים מתקדמים אחרים אז אני פשוט לא אהסס לפנות אליכם בהקדם האפשרי וגם אמליץ עליכם כמובן.

הובלות באריאל

בהחלט עשיתם עליי רושם וכבר יצא לי לעבוד עם חברות אחרות אשר היו קצת פחות מקצועיות.

בכל מקרה אני הייתי ממש מרוצה מכם וגם שום נזק לא נגרם לתכולה שלי במהלך תקופת האחסנה אשר עמדה על 5 חודשים בתקופת החורף והאביב ושום נזקי מים.

שום נייר או מסמך חשוב לא הלך לאיבוד וזה גם מאוד חשוב ואני מרוצה מאוד מכך http://www.hovala.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *